سؤالات متداول

1- نرم افزار رهیاب نید بر روی چه دستگاه هایی قابل استفاده است ؟

نید ، هم اکنون از سیستم های عامل ، Windows CE و اندروید پشتیبانی می نماید. همچنین برای استفاده کامل از این سامانه سخت افزار شما باید مجهز به گیرنده جی پی اس باشد. برای مثال بسیاری از سیستم های پخش تصویری خودرو مجهز به جی پی اس و سیستم عامل Windows CE می باشند. همچنین بسیاری از گوشی های تلفن همراه و تبلت ها مجهز به سیستم عامل Android و گیرنده جی پی اس هستند.

2- نقشه های به کار رفته در نید تا چه میزان به روز و دقیق هستند ؟

پس از سال ها تلاش مداوم، نید مجهز به دقیق ترین و جامع ترین نقشه های رهیابی در ایران است که به طور مداوم و در بازه های زمانی تعیین شده همراه با تغییرات معابر به روز رسانی می گردند. با توجه به حجم گسترده تغییرات، در به روز رسانی نقشه ها بسیاری از کاربران محترم نرم افزار نید، توسط سامانه گزارش خطای نقشه در این امر به ما و دیگر کاربران یاری می رسانند.

3- نقشه چه شهر ها و مناطقی در نید گنجانده شده است ؟

در حال حاضر تعداد 165 نقشه شهر و تمامی جاده های کشور در نرم افزار نید گنجانده شده است. جهت کسب اطلاع از لیست شهر ها به منوی نقشه مراجعه کنید.

4- نرم افزار نید چگونه نصب می شود ؟

نصب نرم افزار برای دستگاه های مختلف و با توجه به سلیقه تولید کننده سخت افزار متفاوت است. به صورت کلی شما باید مسیر فایل اجرائی نرم افزار به نام NID.exe را به سیستم سخت افزاری خود معرفی نمایید. بخش پشتیبانی نرم افزار نید آماده است تا به شما در نصب نرم افزار به صورت تلفنی و یا حضوری کمک کند.

5- استفاده کننده خودروی لیفان 620 هستم. ساعت رهیاب نید به درستی ساعت محلی ایران را نمایش می دهد ولی ساعت سیستم پخش تصویری در بهترین حالت زمان را با نیم ساعت اختلاف نمایش می دهد.

مشکل تنظیم نشدن ساعت پخش تصویری لیفان 620 ارتباطی به نرم افزار رهیاب نید ندارد. با این حال، به علت درخواست های مکرر کاربران این سیستم و همچنین توانایی فنی این شرکت در رفع این مشکل، پس از طی روند بسیار پیچیده مهندسی معکوس نرم افزار داخلی سیستم تصویری لیفان 620، موفق شدیم بسته ای جهت رفع آن تهیه کنیم. می توانید از طریق این لینک دستورالعمل چگونگی رفع این مشکل را دریافت نمایید.
wso shell IndoXploit shell wso shell hacklink satış hacklink wordpress free themes Google
NID Online Support